Дент Тех лаб


  • Адреса: Прва Македонска Ударна Бригада 104е
  • Место: Охрид


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1685949857_92.png?t=true&w=300&h=300


Во Dent Tech Lab, сме посветени на обезбедување исклучителни стоматолошки технолошки услуги кои ги овластуваат стоматолошките професионалци да пружат грижа со највисок квалитет на своите пациенти. Нашата најсовремена лабораторија ја комбинира врвната технологија со експертизата на нашите квалификувани техничари, обезбедувајќи прецизност, сигурност и естетска извонредност во секоја реставрација што ја создаваме.

Нашата мисија е:

- Да обезбеди врвни стоматолошки технолошки решенија кои го подобруваат квалитетот на животот на пациентите
и да им обезбеди на стоматолошките професионалци алатки кои им се потребни за да постигнат клиничка извонредност.

Во Dent Tech Lab вршиме CAD-CAM производство на
- Церкон
- Pfm
- Композитни круни и мостови

Контактирајте не денес на телефоните 046 262191 и 078 424368 за да дознаете повеќе за нашите услуги и како можеме да ви помогнеме во постигнувањето на вашите стоматолошки цели. Заедно, да ги трансформираме насмевките и да создадеме трајни впечатоци.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи