Денсерс Јунитед МК


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 62
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1047 км
  • Локација: зградата на почеток на Карпош 3

  • Работно време: Пон - Саб од 18:00 до 22:00
    Нед од 15:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Идната недела треба да се знае од каде ќе се набавува електрична енергија за стопанството, додека за граѓаните и за малите компании кои се на регулираниот ...
сите 153 | | | веќе видена

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 54 | | | веќе видена

Даночниот екперт Павле Гацов е дециден дека Владата не само што треба да продолжи да ги субвенционира придонесите за социјално осигурување по основ на ...
сите 100 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи