Де-Ло Хигиена

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Свети Наум 24-а
  • Место: Битола
  • Локација: Во строг центар на градот на 100м до Широк Сокак

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558088690_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Наша визија и цел е да Ви понудиме комплетни хигиенски решенија во Вашите компании, канцеларии и домови.

Де-Ло Хигиена е компанија основана 2015 година во Битола. Основна дејност на компанијата е трговија на хигиенски производи, хартија, алатки, прибор и машини за чистење.
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи