ДДМ Инженеринг

ПаркингДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 88
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625744096_91.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во изминатите 10 години изградивме 68 станови распределни во 7 објекти, секогаш стремејќи се до повисоко ниво на квалитет. Предизвик ни е секогаш да нудиме новитет на пазарот, а со тоа да произведуваме станови со висок квалитет и комфор во живеењето.

Квалитетното домување не подразбира само добро уреден дом. Квалитетно домување подразбира ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН ДОМ.
Новиот објект на ДДМ ИНЖЕНЕРИНГ во населба Влае ги задоволува најстрогите стандарди благодарение на новиот систем на преградни ѕидови за прв пат применети во целиот објект.

Она по што се разликуваме од другите е храброста за имплементација на најновите технолошки достигнувања во нашите објекти. Новиот објект во Влае е токму тоа, спој на искуство, храброст, решителности соработка со вистинските партнери во градежништвото.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи