Данпер-тик


  • Адреса: Мито Хаџивасилев б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈1127 км
  • Локација: Спроти ресторан Стар Балкан

  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 21:00
    Сре , Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Расте интересот и барањата за промена на броилата. Граѓаните очекуваат фотоволтаиците на покривите на нивните домови магично да им го решат проблемот со ...
сите 32 | | | веќе видена

Кинескиот извоз на автомобили достигна нов месечен рекорд во јули, покажуваат најновите индустриски податоци на Кина. Автомобилските компании во земјата ...
сите 76 | | | веќе видена

Информација за задолжување на Македонија со заем кај домашни комерцијални банки разгледала Владата на седницата која се одржала на 3 август годинава. Конкретни ...
сите 106 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи