Дан Мак


  • Адреса: 9-ти Мај 34
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км

  • Телефон 2: 075 355049
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649923224_99.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Дан Мак во својот сектор се издвојува по тоа што располага со сопствени фабрики за пвц,блинкер алуминиум, внатрешни врати; брзата, квалитетна и навремена изведба на проектите; користење на првокласна опрема и материјали за градба, како и исклучително поволните цени на становите.

Во секој изграден објект располагаме со 25-30 станови.
Главен акцент ставаме на сигурноста, квалитетното домување и енергетската ефикасност на објектите - заштедување на енергијата и смалување на штетните ефекти врз животната средина. Ние не создаваме само уникатен и модерен простор за живеење, туку и простор за договор каде купувачот е секогаш на прво место
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи