Дака сервис


  • Адреса: Панче Пешев 12
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈1047 км
  • Локација: под фурната Ќанзо

  • Телефон 2: 071 211270
  • Факс: 031 421270
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1668609704_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Дака сервис
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи