Д-р Зора Митиќ


  • Адреса: Орце Николов 204/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: кај ми-да моторс, позади Технолошки факултет
Дејности:

психијатри


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи