Д-р Паласкаров Илија

КлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаРаботиме со плави картони

  • Адреса: 11-ти Октомври 26
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7627 км

  • Телефон 2: 034 218239
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1570610054_62.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Д-р Паласкаров Илија e стоматолошка ординација каде се применуваат современи тераписки методи со модерна технологија за да се оствари нашата крајна цел - Ваша беспрекорна насмевка.

Услуги:
• Пломбирање
• Вадење заби
• Ендодонтско лечење
• Чистење на забен камен
• Останати стоматолошки услуги

Изработка на:
• Циркониумски коронки и мостови
• Метал керамика (порцелан),*(коронки, мостови)
• Безметална керамика, инлеј, онлеј, *(ламинати, коронки, )
• Визил протези (Bredent атачменти), *(Ceka атачменти), *(Lekodent атачменти)
• Тотални и парцијални протези, *флексибилни протези, мек акрилат)
• Рентген дијагностика *флексибилни протези, мек акрилат)
• Ласерско лечење на меки ткива
• Белење на заби
• Имплатација на заби
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи