Д-р Милошевиќ

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 18-а-1/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: Острово

  • Телефон 2: 071 260091
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522417023_91.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Д-р Милошевиќ е специјалистичка ординација по ортодонција.

Услуги:
• Ортодонција
• Третман на деца
• Третман на возрасни
• Орална хирургија
• Естетска стоматологија
• Општа стоматологија
• Детска стоматологија
• Орална хирургија
• Ендодонција
• Протетика
• Озон терапија
• Ласер терапија

Специјалистичка ординација по ортодонција Д-р Милошевиќ е основана 1992 год. од страна на д-р Савка Милошевиќ, специјалист ортодонт. Од почетокот па до денес се следат и имплементираат во пракса најновите трендови во стоматологијата, а особено во областа на ортодонцијата. Наша цел е и едукација на пациентите во правец на превенција преку одржувањето на оралната хигиена и редовни контролни прегледи.

Знаење, искуство и примена на најсовремени технологии во дијагностицирањето и ортодонскиот третман.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи