Д-р Јасмина Плунцевиќ-Глигороска


  • Адреса: бул.Јане Сандански 87-1/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км

  • Работно време: Пон - Нед од 17:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Македонија да го зголеми домашното производство на струја и храна, порачаа експертите на денешниот форум насловен „ По бурата: Управување со прехранбената и ...
сите 9 | | | веќе видена

Нема да се дели дивиденда, туку парите ќе се реинвестираат. Акционерското друштво „Хотели Метропол“ објави како ќе се распредели добивката што ја оствариле во ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи