Циле Инженеринг


 • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7506 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678963059_91.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Циле Инженеринг е продавница за висококвалитетни керамички плочки за станбена и комерцијална употреба. На нашите клиенти им обезбедуваме исклучителни производи и услуги.

  Нудиме широк асортиман на керамички плочки во различни големини, бои и дизајни. Нашите производи се направени од висококвалитетни суровини и се произведени со користење на најнова технологија за да се обезбеди конзистентност и издржливост.

  Нашата палета на производи вклучува:
  • Плочки
  • Санитарија
  • Водовод
  • Фасади, Бои и Лакови
  • Домаќинство
  • Електрика
  • Опрема за градини
  • Штрафовска Роба

  Во нашата продавница може да најдете произдцоди од реномирани брендови како Leov, Luminaric, Ading, Favorit, Haro, Wurth, TIKK, Elit.

  Посетете не во нашиот салон на ул.Борис Трајковски (Првомајска) б.б. и иверете се во квалитетот кој го нудиме и професионалноста на нашите вработени кои се спремни да ви одговорат на сите ваши барања.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи