Чоколарт


  • Адреса: Наум Наумовски Борче 72
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Во близина на кафичот Џубокс

  • Телефон 2: 077 710809
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:30 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи