Чибук травел

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 59
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7549 км

  • Телефон 2: 078 222292
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a62f324207d997c99241d3c7c35d890c.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Чибук травел е агенција која ги поседува сите потребни лиценци за превоз во државата и надвор од неа. Нашите возила располагаат со сета неопходна и луксузна опрема за патување во и надвор од Македонија. Помалите возила кои што се со 7 седишта може да се изнајмуваат со или без возач од агенцијата.

Нашата редовна линија Прилеп - Прага – Прилеп е доказ за исполнувањето на нашите европски стандарди како на персоналот така и на возилата. Покрај редовната линија, Чибук травел организира и други превознички тури по желба на нашите клиенти. Во зависност од бројот на патниците се одредува со какво возило ќе се патува.

Чибук травел денес располага со 6 возила:
• Возило со 7 седишта (6+1)
• Возило со 8 седишта (7+1)
• Возило со 9 седишта (8+1)
• Возило со 19 седишта (18+1)
• Возило со 26 седишта (25+1)
• Возило со 51 седишта (50+1)
• Возило со 29 седишта (28+1)

Чибук травел е компанија формирана во 1999г. Од самиот почеток па се до денес работиме по желбата и интересите на Вас граѓаните. Со искрена и чесна работа се постигнува голем напредок и успех, ние тој успех го изградивме благодарение на нашата упорност низ сите добри и лоши времина, но и благодарение на Вас граѓаните кои ни ја подаривте Вашата доверба.

+389 78/22 22 92 (Македонија)
+42 0 77 675 21 31 (Република Чешка)
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи