Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Велес
 • Тетово
 • Кичево
 • Охрид
 • Свети Николе
 • Кавадарци
 • Гостивар
 • Куманово
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Чевлари
 • Клучари
 • Кројачи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Чевлари


Универзал


 • Адреса: Московска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7496 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Футе


 • Адреса: Маршал Тито 93
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7577 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хемпромак


 • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7507 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Компанијата ХЕМПРОМАК се занимава со трговија на големо со гумени и ПВЦ црева, гумени технички и подни плочи, чевларски репроматеријали.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509541893_69.gif?t=true&w=300&h=300

Хепи


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цици


 • Адреса: Бранко Заревски (Димитрије Чуповски) 54-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7509 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цокула


 • Адреса: Козле б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цокула јуниор


 • Адреса: Козле 53
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цокула јуниор


 • Адреса: Владимир Полежиновски (Иван Милутиновиќ) 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвена ѕвезда


 • Адреса: Илинденска 33
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7527 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 14:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чевлар Вангел и клучар Силка


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

чевлари, клучари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чевлар Мите


 • Адреса: Ѓорѓе Андреевиќ Кун 38-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чевлар Филип


 • Адреса: Блажо Алексов 7
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 17:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чевлар-Зоки


 • Адреса: Плоштад Илинден 16/13
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џафер


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 16:00
 • Пауза: Пон - Саб од 16:00 до 18:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џекови


 • Адреса: Точила
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7548 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шеки


 • Адреса: Маршал Тито 181
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 15:30

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шпанец


 • Адреса: Мирослав Крлежа (Ѓуро Ѓаковиќ) 39/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Штикла


 • Адреса: ГТЦ, сутерен
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

чевлари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шуку Лисец


 • Адреса: Казанџиска, Стара Чаршија 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шус мас-сјај


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Активностите на АГРО Синдикатот и Сојузот на синдикатите на Македонија дадоа конкретни резултати и во петокот на вработените во АД Водостопанство на РСМ во ...
сите 62 | | | веќе видена

И по три години постоење, продолжуваме да работиме како да ни е прв ден! Митра е целосно фокусирана на Вас. Секојдневно работиме целосно да одговориме на ...
сите 15 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски најави дека Владата наскоро ќе излезе со нов пакет антикризни мерки, насочени кон најранливите категории на граѓани. -Ние задутре ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи