Чеплес


  • Адреса: Јакупица
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7520 км
  • Локација: Врз Солунска глава

  • Телефон 2: 070 216591
  • Работно време: Пон - Пет од 15:00 до 00:00
    Саб од 00:00 до 00:00
    Нед од 00:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Сметководителите да ги покачат услугите и да ги зголемат платите на вработените согласно растот на инфлацијата и просечната плата на државно ниво, препорача ...
сите 7 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Јован Митрески и министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска беа во работна посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи