Чардак


  • Адреса: с.Босилово 153
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7624 км
  • Локација: с.Босилово

  • Телефон 2: 070 310992
  • Факс: 034 371501
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи