Царинска испостава


  • Адреса: Брегалничка 58
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7564 км
Дејности:

царинарници


  • Телефон 2: 032 380801
  • Факс: 032 380802
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00
    Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Жално е ова што се случува, посебно од луѓе кои не се компетентни да зборуваат за работата во РЕК Битола и за производството. Луѓе кои еден ден немаат ...
сите 3 | | | веќе видена

Продолжува трендот членови на раководните органи на Комерцијална банка да купуваат акции на нашата најголема банка, и најуспешна банка за минатата година, а ...
сите 25 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Разгледувајќи ги барањата од членовите и тековните економски движења во земјата и во секторот, управниот одбор на Институтот на ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи