Бурими ЕС


 • Адреса: 8-ми Септември б.б.
 • Место: Дебар


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Најголемиот македонски производител на струја, термоелектраната РЕК „Битола“ во изминатите години доделила серија тендери на фирмата „Компас МСФ“, чијшто ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи