Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Пекарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Струга

Гостивар


 • Адреса: ЈНА 51
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евро лукс


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елта-ко


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 10:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елта-ком


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златен Клас Бео


 • Адреса: Маркс и Енгелс 4
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаско


 • Адреса: Пролетерски Бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00 • Саб - Нед од 06:00 до 16:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики


 • Адреса: 15-ти Корпус 24
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ориент полог


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сарајево


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонтана


 • Адреса: ЈНА 19
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хена


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември 8
 • Место: Струга

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит-Рајче


 • Адреса: Маршал Тито 85
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во период кога Министерството за финансии најавува Измени на законот за финансиски друштва со кои нуди поголема заштита на граѓаните коишто ги користат нивните ...
сите 27 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Мајкрософт објави повеќегодишна инвестиција од повеќе милијарди долари во вештачка интелигенција (ВИ) додека го продолжува ...
сите 31 | | | веќе видена

Инфлацијата во еврозоната се уште е присутна, па Европската централна банка (ЕЦБ) ќе мора дополнително да ја олади со прилагодување на основната каматна ...
сите 40 | | | веќе видена

Поевтината струја за компаниите не донесе и пониски цени на производите во продавниците. Цените на најголем дел од производите остана исти, повисоки иако ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи