Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Леб и бели печива
 • Пекарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Кавадарци

Алхрис


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈1127 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:00 до 00:00 • Саб од 05:00 до 10:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуки


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈1126 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маестро компани 1


 • Адреса: Киро Крстев 1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈1127 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 01:00
 • Пауза: Пон - Нед од 12:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маестро компани 2


 • Адреса: 7-ми Септември 1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈1127 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пекара Гари


 • Адреса: Илинденска 111
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈1127 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рики


 • Адреса: Илинденска 111
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈1127 км
 • Работно време: Пон - Саб од 22:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи