Бугарија Амбасада-Културен информативен центар


  • Адреса: Петар Поп Арсов 14-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км

  • Факс: 02 3246675
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата предводена од СДСМ од почетокот на наредната година почнува со етапно воведување нов даночен систем, чија главна карактеристика е праведноста. ...
сите 81 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи