Борис Велковски


  • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 10-1/27
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: Карпош 2


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 4 минути Компанијата Боинг потроши речиси 4 милијарди долари во последниот квартал додека се обидуваше да ја спречи безбедносната криза ...
сите 12 | | | веќе видена

Вкупните приходи на најголемата банка (според активата н.з.) изнесуваа над 32 милиони евра за 91 ден (јануари-март 2024 година). Од нив чиста добивка се 19,2 ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи