Боки Симпл Тек Солушнс


 • Адреса: бул.В.С.Бато 7 лок.9
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1690289978_53.jpg?t=true&w=300&h=300


  Нудиме комплетни решенија за вашиот бизнис:
  - алармни системи
  - видео надзор
  - системи за евиденција
  - контрола на пристап
  - видеофонија домофонија
  - компјутерски системи
  - компјутерски мрежи
  - детекција и дојава на пожар
  - лизгачки / крилни врати / рампи
  - итнерактивни табли и дисплеи
  - озвучување на објекти

  Телефон: 076 243943
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи