Боеми

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПрилагодено за пушачи

  • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 154
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км

  • Телефон 2: 073 444111
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00
    Нед од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Клиничката болница „Аџибадем Систина“ втора година по ред е прогласена за најпосакуван работодавец на манифестацијата „Работодавач на година“ во категоријата ...
сите 33 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 63 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи