Бобан Николовски


  • Адреса: ул.5, с.Радишани 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: до Ацо Шопов основното


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од ноќеска на полноќ, горивата поскапуваат за денар. Регулаторната комисија за енергетика ја направи пресметката. Новата цена на бензинот од 95 октани изнесува ...
сите 102 | | | веќе видена

Биткоинот денеска достигна рекордно високо ниво во последните шест месеци и се приближува до највисоката вредност во историјата, што ја достигна во април. ...
сите 31 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи