Биртекс


  • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 26
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈1047 км

  • Телефон 2: 031 413383
  • Факс: 031 416500
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи