Биросеф

ПаркингКлиматизираноДостава

  • Адреса: Гоце Делчев 121
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км

  • Факс: 034 330291
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485425451_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Сефови и каси

Разновиден асортиман на сигурносни и противпожарни сефови, домашни и канцелариски сефови, депозитни каси, дата сефови и сефови за оружје. Биросеф е единствен производител во Северна Македонија на сигурносни сефови со Европски сертификати за сигурност, издадени од ECB-S Germany. Овие сефови се произведени според Европскиот стандард за сигурност EN 1143-1 и се класифицирани во различни класи на безбедност. Големиот избор на канцелариски и домашни сефови за безбедно чување на вредностите од различен карактер, сега овозможува идниот корисник на едно место да го одбере соодветниот сеф за своите потреби. Компанијата ги прати трендовите и создаде серија на сефови кои се истовремено естетски адекватни и за најмодерно опремените банки и другите институции од различни сектори.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи