БИРН Македонија


  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 24-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Факс: 02 3290280

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Финансиите се на стабилно ниво во насока на раст, даночната реформа ќе ги зголеми приходите, повеќе пари ќе се враќаат во стопанството, чуварот на државната ...
сите 43 | | | веќе видена

Отсуството на глобална стратегија за развој на домашната економија е главната причина поради која Македонија од земја со константен вишок на образовани ...
сите 48 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи