Бинет Медикал

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Козле 71-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км

  • Факс: 02 3091712
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1717055088_37.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бинет Медикал e компанија која е ексклузивен увозник и сервис на SAMSUNG Healthcare за подрачјето на Македонија и Косово и ги нуди следните производи и услуги:

• ОПШТА МЕДИЦИНА: Ехо апарати SAMSUNG, ЕКГ апарати, офталмоскопи, отоскопи, пулсоксиметри..

• ГИНЕКОЛОГИЈА: најсовремени 3D/4D/ и 5D Eхо апарати SAMSUNG, ЦТГ апарати, колпоскопи, каутери, ласери, аспиратори, столови..

• ИНТЕРНА МЕДИЦИНА: Ехокардиографи SAMSUNG, Ехо апарати SAMSUNG, ЕКГ апарати, АБП холтери, ЕКГ холтерски и телеметриски системи, стрес тест системи, дефибрилатори, ЕЕГ и ЕМГ апарати, спирометри, коскени дензитометри, пациент монитори..

• РАДИОЛОГИЈА: Најсовремени радиолошки Ехо апарати SAMSUNG, потрошни материјали,

• ХИРУРГИЈА: лапароскопија, електрокаутери, операциони светла, операциони столови, пациент монитори и централен мониторинг..

• ЕНДОСКОПИЈА: ригидна, флексибилна и видео ендоскопија..

• ОРЛ: аудиометри, тимпанометри, синусоскопи, столови..

• БОЛНИЧКА ОПРЕМА: пациент монитори и централен мониторинг системи, перфузори, инфузомати, болнички мебел..

• ПОТРОШНИ МАТЕРИЈАЛИ и термална хартија за сите видови апарати.


• КРЕДИТИРАЊЕ БЕЗ ТРОШОЦИ за обработка, лизинг.
• КОМПЛЕТНО ОПРЕМУВАЊЕ
• ОВЛАСТЕН СЕРВИС И ОДРЖУВАЊЕ
• ИСКУСТВО И ПРОФЕСИОНАЛНОСТ
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи