Биг фиш


  • Адреса: бул.Јане Сандански 14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: ТЦ Три Бисери

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00
    Саб - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 21 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 144 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи