Библиотека


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 55/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: кај кројачот Ангелковски, после Буњаковец

  • Телефон 2: 070 393735
  • Факс: 02 3290181
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:1.180 ден.

Џун Гордонс ПИНК 1л

Цена со ДДВ:610 ден.

Вотка Смирноф Норт 0,7

Цена со ДДВ:430 ден.

Вино Alexandria Cuvée – Црвено

Цена со ДДВ:1.460 ден.

Вино Бовин Imperator

Цена со ДДВ:1.200 ден.

Џони вокер ред лабел 1л

Цена со ДДВ:590 ден.

Стара жолта Повардарие 48% 0,7

Цена со ДДВ:2.740 ден.

Далморе 12г Сингл Малт 0,7

Цена со ДДВ:510 ден.

Џин Сакс

Цена со ДДВ:410 ден.

Вино Alexandria Cuvée – Бело


Видете ги нашите производи на
Мапа

НЛБ Банка успешно ја заврши 2022 година, покажува анализата на финансиските резултати на Банката кои се однесуваат на периодот од 1.01 до 31.12.2022 година. ...
сите 75 | | | веќе видена

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 55 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец јануари ќе се врши на 30.01.2023 ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи