Бекјард

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: во склоп на гимназија Јосип Броз Тито

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00
    Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

На светските берзи вредноста на доларот во однос на кошницата валути падна минатата недела, при што еврото се помести од најниското ниво во последните 20 ...
сите 114 | | | веќе видена

Славко Секулов, долгогодишен личен адвокат на Трифун Костовски, ја затворил неговата фирма во време кога имала невратен долг од околу 220 илјади евра кон ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи