Баусам Инвест


  • Место: Скопје


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1664538205_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Баусам Инвест работи:

-ЗАВРШНИ РАБОТИ ВО ГРАДЕЖНИШТВОТО
-Машинско малтерисување
-Термоизолациони фасади
-Гипсарски работи
-Машинско глетување
-Молерисување
-Цементни кошулки

Машинско малтерисување

Машинското малтерисување е најпогодно за малтерисување на големи објекти како што се станбени и деловни објекти. Се постигнува голема брзина на работа и висок квалитет. Гипсот како основен елемент на гипсен малтер е природен и здрав материјал, користен уште од стари времиња.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи