Баукоп

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 210
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1044 км
  • Локација: Визбегово

  • Телефон 2: 02 2656628
  • Факс: 02 2601980
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580293104_49.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:Побарај цена

Виљушкар 2

Цена со ДДВ:Побарај цена

Виљушкар 1


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи