Баукоп

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 210
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: Визбегово

  • Телефон 2: 02 2656628
  • Факс: 02 2601980
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580293104_49.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

БАУКОП ДООЕЛ со повеќе од години искуството во градежништвото нуди услуги и производи со исклучително искуство и професионален интегритет.

Продажба на:
• Кранови
• Генератори за електрична енергија од 1 kVA до 3300 kVA
• Алуминиумски профили и aксесоари за oграда

Услуги со градежни машини:
•Автодигалки 20 тона, 24 тона, 35 тона, 60 тона и 160 тона
•Телескопски виљушкар
•Лифт со платформа
•Камион со кран
•Камион со платформа и кран
•Лифт со корпа
•Багер

повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Виљушкар 2

Цена со ДДВ:Побарај цена

Виљушкар 1


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи