Баламов Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Маршал Тито, с.Негорци 50
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈1170 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607598725_72.png?t=true&w=300&h=300


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи