Авто плац Златески


  • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 18
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: до цвеќара Комуналец

  • Телефон 2: 076 662150
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи