Атлантис инвест груп

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Раштански пат 12
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7540 км

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569850683_42.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Атлантис Инвест Груп увоз -извоз ДОО Велес ,со седиште во Велес е компанија која се занимава со градежништво.

Компанијата цели кон изградба на висококвалитетни деловно – станбени објекти. Стратегијата на компанијата е да обезбеди квалитетно проектиран и изведен станбено – деловен комплекс со вкупна површина од 40.000м2 .Планирани се приближно 500 станбени единици во рамките на 30.000 м2 и деловен простор со вкупна површина од 10.000 м2.

Комплексот ќе има свој паркинг простор од околу 5000 м2 покриен паркинг (под објект) како и простор од 10.000 м2 во кој ќе се организира надворешно паркирање, заеднички потребни рекреативни целини, пропратени со хотикултурно уредување.

Објектот кој е предмет на тековна инвестиција се гради фазно ,каде се планирани 3 фази, од кои едната е во тек на градба. Истата е околку 5500 м2 бруто развиена површина (подземен паркинг, приземје(деловен простор, 6 ката и подкровје).
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи