Атлантик комерц

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Никола Мартиновски 79
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: спроти полициска станица Бит Пазар

  • Телефон 2: 02 3123379
  • Факс: 02 3123379
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1445859220_12.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Атлантик комерц е компанија чија главна дејност е трговија и продажба на најдобрите производи од групите:
• Играчки
• Очила
• Украси
• Саати
• Рачни часовници
• Бижутерија
• Чадори
• Контролор за банкноти
• Голем асортиман на новогодишни украси и се што е потребно за новогодишната забава

Нашата компанија е прва и најдобра во оваа дејност во Македонија. Благодарение на изборот и квалитетот на производите АтлантикФМ е водечка компанија. Производите директно ги увезуваме од производителите кои се во Кина, Тајланд, Тајван, Индија, Бразил, Индонезија, Италија, Чешка, Грција, Србија и Црна Гора и Германија. АТЛАНТИК ФМ се определи за процесниот систем за управување со квалитет според нормата ISO 9001:2008.

Ако сакате успешен бизнис, единствената работа што треба да ја направите е да не посетите. Имаме повеќе од 450 редовни клиенти од Македонија и регионот за кои се грижат 19 редовно вработени, во нашите простории кои што се состојат од:
• Изложбен салон – 600 м2
• Магацини – 1500 м2
• Продавница – 250 м2

повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:34.320 ден.30.888 ден.

Базен 26790H

10%заштеда
Цена со ДДВ:71.500 ден.64.350 ден.

Базен 26330

10%заштеда
Цена со ДДВ:45.500 ден.40.950 ден.

Базен 26744

10%заштеда
Цена со ДДВ:56.000 ден.50.400 ден.

Базен 26324

10%заштеда
Цена со ДДВ:32.500 ден.29.250 ден.

Базен 26788H

Цена со ДДВ:27.000 ден.

Базен INTEX 26788

Цена со ДДВ:33.000 ден.

Базен INTEX 26790

Цена со ДДВ:110 ден.

Лампион

Цена со ДДВ:150 ден.

Лампион

Цена со ДДВ:90 ден.

Лампион

Цена со ДДВ:80 ден.

Лампион

Цена со ДДВ:80 ден.

Лампион шишарка

Цена со ДДВ:60 ден.

Украс

Цена со ДДВ:80 ден.

Лампион

Цена со ДДВ:150 ден.

Ѕвезда

Цена со ДДВ:140 ден.

Украс ѕвезда


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи