Ас Дент


  • Адреса: Панче Попоски 3-3/2
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈1049 км

  • Телефон 2: 070 251228
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1430738834_12.jpg?t=true&w=300&h=300


Ние сме стоматолошка амбуланта во Гостивар која располага со медицински тим од специјализирани стоматолози и стоматолошка амбуланта со најнова технологија во секторот.
Наша цел е да ги комбинираме науката, технологијата, личниот третман и цената.
Третманите кои ги извршуваме на клиниката секогаш ги вршат квалификувани стоматолози и стручни лица од областа, барајќи го третманот кој најмногу одговара на секој пациент. За да го направиме ова, ја имаме најдобрата технологија која ни помага да направиме целосни и персонализирани дијагнози за секој од пациентите кои ја посетуваат нашата стоматолошка клиника.

Третманите кои ги извршуваме на клиниката секогаш ги вршат квалификувани стоматолози и стручни лица од областа, барајќи го третманот кој најмногу одговара на секој пациент.

За да го направиме ова, ја имаме најдобрата технологија која ни помага да направиме целосни и персонализирани дијагнози за секој од пациентите кои ја посетуваат нашата стоматолошка клиника во Гостивар.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи