Арт Шоп

ПаркингЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: ГТЦ златарска улица
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 17:30
    Саб од 10:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:7.890 ден.

Чанта

Цена со ДДВ:4.190 ден.

Чанта

Цена со ДДВ:1.490 ден.

Паричник

Цена со ДДВ:2.190 ден.

Паричник

Цена со ДДВ:1.290 ден.

Ракавици

Цена со ДДВ:1.790 ден.

Ракавици

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Футрола за документи

Цена со ДДВ:890 ден.

Футрола за клучеви

Цена со ДДВ:890 ден.

Футрола за клучеви


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Поимотните граѓани на Македонија имале голема корист од владините мерки за одржување на животниот стандард кои се воведуваа во изминативе години како одговор ...
сите 46 | | | веќе видена

Како се прави добивка од два милиони евра годишно покажа скопската компанија која управува со зелените пазари во земјава. „Скопски пазар“ го објави својот ...
сите 42 | | | веќе видена

Енергетските политики и мерки на СДСМ обезбедија пониски цени за граѓаните за електрична енергија но и рекордно инсталирани 600 мегавати од обновливи извори на ...
сите 30 | | | веќе видена

Народната банка објавува повик за пријавување трудови за 50. сесија на Клубот на истражувачите, којашто ќе се одржи на 28 март 2024 година (четврток), со ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи