Арифи констракшн


  • Адреса: 18-ти Ноември 18
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1642688789_22.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Арифи констракшн
Арифи Констракшн обезбедува совршеност во целиот спектар на пред-конструкција, управување со програма, развој на дизајн, конструкција, управување со внатрешен дизајн, инспекција и контрола на квалитетот на услугите.

Нашиот тим го сочинуваат градежни професионалци со искуство во изградба и мониторирање на градежни проекти низ Европа.

Услуги кои ги нудиме:
• Изградба на високо и нискоградби
• Проектирање
• Ревизија
• Надзор
• Консултантски услуги

За дополнителни прашања и консултации контактирајте не на 078 369920 и 078 369922.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи