Анива


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 лок.18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1045 км

  • Телефон 2: 02 2033270
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во домовите во Скопје ќе има парно на 15 октомври, вели Виктор Андонов, советник за енергетика во Кабинетот на премиерот. Во прилог на ваквото тврдење Андонов ...
сите 344 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи