Ангел комерц


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 16/10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км

  • Телефон 2: 070 239730
  • Факс: 02 2780044
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1391427150_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ангел комерц
Ангел комерц е компанија која ги извршува следните услуги:

• Покривање на кровови, настрешници и тенди
• Изведба на индустриски објекти и хали од метални конструкции
• Завршни работи во градежништво
• Градежна браварија
• Внатрешни ентериери
• Скали

• Изработка на секаков вид сталажи (рафтови) од ростфрај
• Изведба на гипсарски работи и спуштени плафони
• Изведба на водоводна и одводна мрежа
• Сервис и одржување на водоводна и одводна мрежа
• Продажба и сервисирање на хидраулични виљушкари
• Изведба на билборди и други светлечки реклами
• Автомобилско перење и Хемиско чистење на автомобили
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи