Ане


  • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 2 лок.9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: спроти ветеринарен факултет

  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 14:00
    Саб - Нед од 06:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи