АМСМ Помош на пат

ПаркингРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДопуштено за деца

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181119

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351722_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Секогаш и секаде со вас!

АМСМ Службата за помош на пат и информации располага со современи и комплетно опремени возила за помош на пат и шлепување и професионални возачи-механичари, специјално оспособени за отстранување на различни видови дефекти на самото место:

• Замена на резервно тркало
• Дотур на гориво
• Дотур на масло и течност во системот за ладење
• Поправка на електронските системи за осветлување
• Отстранување на можни грешки во компјутерските системи на новите возила (on-board дијагностика) и сл.

Во рамките на АМСМ Службата за помош и информации на пат на располагање ви се следните услуги:

● 24/7 помош на пат и патни информации за земјата и странство
● За потреба од помош на пат, пренос на возило или извлекување повикајте 196


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи