АМСМ Клуб Мобилити

КлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Факс: 02 3181349
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351750_3.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Информирај се, едуцирај се!

Со 15.000 примероци, „АМСМ Клуб Mобилити“ е најтиражното списание, кое претставува една од бенефициите вклучени во АМСМ членските картичките. Сите АМСМ членови, членското списание го добиваат бесплатно на својата домашна адреса, или на адреса на компанијата, а електронското издание го добиваат на својата е-адреса.

Во „АМСМ Клуб Мобилити“ редовно се застапени следните рубрики:
• Новости
• Интервју
• Автомото
• Тестови и совети
• Патувања
• Читајте, гледајте, слушајте
• Стил
• Hi-tech
• Историја
• Спорт

Со објава на реклами и ПР текстови, како компанија добивате одлична можност за промоција на Вашите производи, услуги, корпоративни активности и настани.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи