АМД Дентал

ПаркингДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Манапо 2 лок.19/20
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1047 км
  • Локација: Карпош 3

  • Телефон 2: 070 333999
  • Работно време: Пон , Вто , Чет од 12:00 до 20:00
    Сре од 08:00 до 16:00
    Пет од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638366336_98.png?t=true&w=300&h=300


Замислете дентален преглед кој изгледа како патување во релаксирачки спа центар...

Креативна, иновативна средина каде што посветени стоматолози се грижат за вас.

Приоритет на АМД е пациентите од сите возрасти да уживаат во прегледот и да добијат персонализирани дентални решенија.

Дел од нашата стоматолошка ординација е и стоматолошката лабораторија Технодент која ја води забниот техничар Марија Михајловски и нејзиниот тим. Нашата модерна стоматолошка лабораторија е опремена со најдобрите алатки за вашето искуство да биде многу попријатно и поудобно. Комбинирање на уметноста на рачно изработка со најновото во дигитален дизајн, скенирање, глодање и изработка.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи