Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Амбасади и конзулати во република македонија во Битола

Австрија-Конзулат


 • Адреса: Климент Охридски 35 лам.4 кат 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарија-Конзулат


 • Адреса: 1-ви Мај 53
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1140 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грција-Конзулат


 • Адреса: Томаки Димитровски 39
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Романија-Конзулат


 • Адреса: Виенска 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км
 • Работно време: Вто , Чет од 11:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Русија-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Србија-Конзулат


 • Адреса: 29-ти Ноември 2/4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Турција-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 154/26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Украина-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 91
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Унгарија-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 91
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Француски Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 42
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи